Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges ha valaki szakítás...

Beteges ha valaki szakítás után elmegy az exéhez, és képes akár órákig is sírni az ajtóba és könyörögni Neki, miközben ő tudomást sem vesz róla?

Figyelt kérdés
Nem az a kérdés, hogy megéri-e, mert nyilván nem. De az ilyen ember mentálisan beteg? Sokan mondják, hogy az, de nem is tudom... Ha nagyon szeret valaki valamit és összeomlik miatta az nem feltétlenül utal szerintem betegségre.
2015. júl. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lelki alkat függő. Aki olyan, annál egy pár napig normális ez a kétségbeesés. Hosszabb távon már nem.
2015. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beteges vagy nem, valakinek szüksége van rá, hogy jobban tudatosuljon benne, hogy ennek most vége. Én is megtettem. Nem voltam ott órákig, csak felcsengettem, apukája vette fel a kaputelefont, és mondta, hogy az exem nincs otthon, dolgozik. Holott tudtam, hogy még mindig munkanélküli. Megértettem, hogy ez azt jelenti, nem akar velem beszélni. Hazamentem, és nem is próbálkoztam többször.
2015. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első napokra gondoltam én is:)

Egyik barátnőm most szakított a barátjával, 1 évig tartott és nagyon szerelmes még most is, tegnap pedig teljesen kifordult önmagából és én szedtem össze végül a ex barátja háza elől. A szülei azt mondták, hogy orvoshoz fogják vinni, mert ez nagyon nincs rendben, de én is úgy gondolom, hogy egy kis idő és rendbe fog jönni.

2015. júl. 21. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lelkis alkat nem kis idő mig helyrejön, de igen, ez a kétségbeeset kaparás el fog múlni. Vagyis jó esetben .
2015. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Szánalmas. Attól, hogy picsog, nem fog változni semmi, én tuti agyfszt kapnék, ha az exem az ajtóban rinyálna napokig.


Mondom ezt úgy, hogy egy hónapja hagytak el, és azóta is belehalok a fájdalomba.

2015. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!