Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves fiú vagyok. Mostanában...

15 éves fiú vagyok. Mostanában úgy érzem, nincs olyan barátom, akiben megbízhatnék, és aki igaz barátom lenne. Igazából sosem volt még igaz fiúbarátom. Az osztályban sem szereztem barátokat, pedig most voltam elsős gimis. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem tudnék ezen valahogy változtatni? Ráadásul most vagyok abban a korszakomban, amikor szeretnék barátnőt, bulikba járni, együtt lenni a barátaimmal, de nincs kivel: lehet hogy én nem teszek meg mindent?Köszönöm előre is a válaszokat.

2015. júl. 26. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz barát még felnőtteknek is csak 1-2 van. A többi haver.
2015. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bővebben nem tudnád leírni? pl szerinted miért vagy milyen vagy...vagy vmi
2015. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pinkjaguar válasza:
Szerintem egyszerűen csak legyél hangos,viccelodj sokat,ha nem ilyen típus vagy,akkor is legyél mindenhol ott,vagyis menj oda másokhoz,beszélgess,kérdezd őket akarmirol (eppen aktuális dolgokról). Kulonben ilyen korban ritka,hogy igazi,melyebb kapcsolatot tudj kialakitani,a legtobb fiu meg eretlen ilyen korban.Ne várj túl sokat,nem biztos,hogy az igaz barátság másnak is az,amit te gondolsz - elegedj meg annyival,ha valakivel haverok vagytok,inkabb legyen több kapcsolatod,mondd el mindig másnak a problémádat,ne akarj egy legjobb,mindenben melletted álló baratot,mert azt baromi nehez szerezni!!én 17 éves lány vagyok,nem vagyok túl népszerű az osztályban,de pont azert,mert regen voltak úgymond legjobb barátnőim,csak az egyikuk elkoltozott kulfoldre,a masikkal osszevesztem,a tobbieket meg eppen omiattuk hanyagoltam el,ezert most egyedul vagyok.amugy ugy vettem észre,hogy a fiuk nyitottabbak a haverkodasban,úgyhogy neked van eselyed :) csak ne parazd tul,vedd lazan es ne felj valtoztatni,beszelgess nyugodtan azzal is,akivel eddig kb 0 volt a viszonyod... sok sikert!!!(hu,de hosszu lett,bocs :D)
2015. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsővel meg nem értek egyet mert nekem van vagy 5-6 barátom mondjuk haverom na az nincs felületes kapcsolatom! :)
2015. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igaz, hogy lány vagyok, de rám írhatsz nyugodtan, ha barátkozni akarsz 14/L
2015. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg 3-asnak, kivéve 4-esnek :D
2015. júl. 27. 10:18
 7/8 anonim válasza:
Nem biztos hogy veled van a baj,én 17 vagyok 2x jártam a 9.-et mert megbuktam túl nehéz volt nekem(elég kemény suli) és most megyek át máshova mert egyszerűen ki készített az egész.. 2 osztályból max 3 de inkább 1 embert mondanák havernak mert annyira leszarnak mindent minálunk.. gondolok itt én arra hogy a suliban jó arcok meg jó pofiznak aztán sulin kivűl nem jönnek el sehova meg nem keresnek pedig nem vagyok egy zárkozott mindig én vagyok/voltam a legnagyobb dumagép meg benne vagyok minden hülyeségben de egyszerüen s,zar közösség az ami itt van nálunk és ez miatt nincs csak 1 haverom a suliból... persze szerencsére sulin kivül vannak de az más téma :) a lényeg ha alkalmazkodsz a többiekhez és jó fej vagy de még így se bírnak akkor nem veled van a baj hanem a közösségre aki ott van.
2015. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Arra próbáltam utalni hogy én mind a 2 osztályban hiába voltam a legjobb arc meg hiába voltam mindenkivel jóba.. csak sulin belül volt,sulin kivül nem keres engem senki csak akkor történik valami ha én keresem őket,eszükbe se jutok. Ha most azt mondanám hogy nem írok rá egyh averomra se facén szerintem a magányban halnék meg mert senki nem keresne csak a közép suli előtti 1000 éves haverjaim,ezt próbáltam elmagyarázni mert én is hasonló helyeztben vagyok 17 évesen.

2015. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!