Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó stresszelek. Hogyan...

Állandó stresszelek. Hogyan kűzdhetem le?

Figyelt kérdés

Főleg az iskola és az érettségi miatt van ez. Ezeket sajnos nem tudom kizárni az életemből, ezért más megoldást kell találnom. :( Ha éppen nyugodt vagyok, akkor is érzem, hogy magas a vérnyomásom, hevesebben ver a szívem, és szédülök. A legapróbb dolgokon is elkezdek idegeskedni, nyugtalan vagyok.

Segítsetek, kérlek! Jó lenne, ha még a nyáron rendbe tudnám hozni magam, mire elkezdődik a suli. :(



2015. júl. 28. 13:03
 1/3 A kérdező kommentje:
*állandóan
2015. júl. 28. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Találkozz a barátaiddal, menj el nyaralni. Rendezd át a szobád (ha megteheted). Olvass, sportolj, beszélgess sokat, kirándulj, nézz tévét, játssz a számítógépen. Egy szóval most foglalkozz minden mással, mint a suli. Ha ezalatt a két hónap feltöltődsz, sokkal jobban fog menni, mint év közben ;)
2015. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Probálj meg a szabadidődbe olyan dolgokkal foglalkozni amiktől jobban érzed magad, megnyugtat. Rajzolás, zenehallgatás vagy youtuben nézz videosokat rengetek jó van.Készülj fel rendesen (ez nem valami jo dolog de muszály) vagy ha ugy érzed h nemis megy akkoris probáld kicsit átolvasni a dolgokat ne pedig a vizsga/felmérés elött 2 nappal kezd el (sajnos én ilyen vagyok mindent a végére hagyok :D ) Találj olyan modszert amivel le tudod vezetni a stresszt ami benned van. Nekem a zene jött be van hogy hazamegyek elkezdem hallgatni az egyik kedvenc zeném és olyankor kizárom magam a világból és csak élvezem a dallamot vagy képzelődöm. (igen tudom kicsit fura de ezvan. :D ) Ne agyalj sokat mindig lesz valahogy ha nemis tudtál felkészülni valamire ugy ahogy te eltervezted akkorse aggodj gondolj arra hogy te mindent megtettél de ha nem ment nem ment. :D (nem azt mondom h ne tanulj ne értsd félre :D) Magadnak tanulsz nem másnak. Remélem tudtam segiteni :)
2015. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!