Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog, hogy mikor...

Normális dolog, hogy mikor félálomban vagyok, a testem már ellazult, de még érzem a külvilágot már bevillannak az agyamban képek, hangok, érzések?

Figyelt kérdés
Szinte minden éjszaka ez történik. Van mikor csak kép, csak hang, vagy egy zuhanó, forgó, lüktető érzés kerít hatalmába. Tegnap este például folyamatosan azt hallottam, hogy románul beszélnek hozzám és pityeg a vonalkódolvasó (pénztáros vagyok egy határmenti boltban és aznap 12 óráztam és folyamatosan románok jöttek), máskor meg már egy teljes álom formálódik előttem ki és fura dolgokon kezdek el gondolkodni, olyan témákat érintve, melyekre tudatosan, teljes éberségre nem fecsérelném az időt. De az is előfordul, hogy van egy nagyon régi dolog, egy múltbeli arc és hirtelen megjelenik előttem. Vagy egész nap nem jutott eszembe egy angol szó és ebben a féléber állapotban eszembe jut.
2015. júl. 30. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem normális hogy nem is értem a kérdésed :/
2015. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az agyad kiszórja a felesleges képeket, hangokat. Az agy így felejt.
2015. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Erre van egy kifejezés. Betegségnek tartják fenn, de nem okoz gondot.
2016. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is meg tudom,hogy ébren vagyok,mégis elkezdődik az almodas,és a legrosszabb ha nem tudok aludni,de ilyen mikro almok gyötörnek. Nemrég lettem futár,most mindig azokat almodom hogy nem találom a címet! Stressz. De van amikor simán kezdek álmodni, mégis tudom,ha felriadok,hogy végig ébren voltam, éreztem az ébren létet.
2022. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!