Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A ti pszichológusotok hány...

A ti pszichológusotok hány hét szabadságot vesz ki? Az enyém elment 3 hétre, nevetséges de hiányzik.

Figyelt kérdés
Megszoktam, hogy megyek hozzá minden héten, és most ez fura..nem tudok senkivel sem úgy beszélni.

2015. aug. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Hát elég beteg szokásai vannak.Három hétre elment?? Ilyen hosszú orgazmusról még sosem hallottam.

De nekem kiöntheted a lelked bármikor :)

Miklós atya/52/f

2015. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pszichológusoknak van egy ilyen szokásuk, hogy a legtöbben augusztusban elmennek 3hétre/1hónapra. Nekik is kell a kikapcsolódás, hogy utána egész évben a pácienseikkel foglalkozhassanak. Nekem tavaly a pszichológusom mondta, hogy ez a kis szünet arra is jó, hogy a pszichológus nem egy örökké tartó mankó az életedben és azért érdekes kipróbálni kicsit nélküle, hogy hogy boldogulsz. Az embere nagyon tud kötődni a terapeutájához, de ő neki az az elsődleges feladata hogy arra rávezessen hogyan boldogulsz majd egyedül.

Amúgy az enyém is most van 3 hetes szabadságon.

2015. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor fennakadások vannak a pszichológiában. Mivel nem helyettesíti senki (és ő sem senkit), nincs félbehagyott munkája, egyáltalán semmi megfogható, megteheti, hogy elmegy szabira amikor a hőmérséklet 3-assal kezdődik és 2 számjegyű.
2015. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy hiányzik, ugyanis a terápia épp a kötődéstől működik. :)

Amerikában augusztusban mindenki picit depressziós lesz, ugyanis ott egyszerre megy az összes pszichológus szabadságra, és hát elég sokan járnak terápiára. :)

2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!