Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia/Bulímiával élő...

Anorexia/Bulímiával élő emberek elmesélnék, hogy csúsztak bele? Miért kezdtek koplalni stb.

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem el koplalni, mert fogyni akartam. Aztán egyre kevesebbet ettem, még végül meg nem vontam magamtól az ételt. 13 éves voltam.
2015. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16-17 éves voltam. Táncos vagyok és azért kezdtem el, mert jól akartam kinézni színpadon vagyis inkább jól akartam érezni magamat a színpadon, magabiztos akartam lenni. Ez idő után átment olyan irányba , hogy kb egy hétig nem ettem hogyha azon a hétvégén verseny vagy fellépés volt. Egy idő után nem bírtam a koplalást , és volt hogy már olyan sokáig éheztettem magam, hogy a szervezetem olyan erős jelzéseket, éhségrohamokat küldött, hogy nem bírtam tovább és ettem, aztán hánytattam magam. Így lettem anorexiásból bulimiás. A mai napig visszajön rám időnként a kényszer, hogy hánytassam magam, pedig nincsenek evőrohamaim.

L/20

2015. aug. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálam szerintem olyan 16 évesen kezdődött és valószínűleg azért,mert önbizalomhiányom volt és úgy akartam kinézni,mint más vékony/kockahasú lányok,sztárok. Azt akartam,hogy elfogadjon a világ.
2015. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Le akartam fogyni, hogy jobban nézzek ki és népszerűbb legyek, de a "mélyebb ok" valószínűleg az volt, hogy túl korán, érzelmileg éretlenül kezdtem szexuális életet élni, amihez még hozzájön, hogy egész tinédzserkoromban csúfoltak az osztálytársaim (bár nem a súlyom miatt, hanem csak mert máshogy viselkedtem és más dolgok érdekeltek, mint őket). Most meg már nem is ismerek mást az életből.
2015. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hogy megosztottátok velem.
2015. aug. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!