Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Esetleg...

Depressziós vagyok? Esetleg pánikbeteg? Hogyan szedje össze magam?

Figyelt kérdés
Már elèg règóta nagyon rosszul èrzem magam.Àllandóan aludnèk,ha lefekszem mègsem tudok.Folyton feszült vagyok,szorongok .Már a lakásból is alig merem kitenni a lábam.Mindig fáj a fejem,szèdülök.Hová és hogyan forduljak segìtségèrt?Sajnos arra nincs pènzem,hogy magán pszichológust /pszichiátert megfizessek .Én mit tehetek magamèrt?Valamit változtatnom kène mert legszívesebben meghalnèk már.Na nem mintha lenne merszem az öngyilkossághoz vagy megoldásnak tartanám,de tènyleg sokszor úgy èrzem semmi kedvem ehhez az èlethez tovább .Esetleg valaki aki kigyógyult már hasonlò nyavajábòl tudna segíteni?Nem tudom,hogy hoztam össze ezt,ès tènyleg igyekszem nem elhagyni magam,de ùgy èrzem nem megy egyedül.

#Depressziò;pánikbetegsèg
2015. aug. 14. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van egészségbiztosításod akkor a pszichiátrián ellátnak, ez alatt azt értem kapsz antidepresszánst. Másra nem nagyon van kapacitásuk. Diagnosztizálni senki sem fog tudni egy fórumon keresztül, de az itt leírtak nem egészséges állapotot jeleznek. A szorongásnak van oka, azt kell megszüntetni. A depresszió már nem ilyen egyszerű, ha az van. Bár egy normál érősegű depresszióinál felkelni se nagyon tudnál. Enyhébb formája elképzelhető. Leggyorsabban antidepresszánssal gyógyítható. A helyedben vérképet is csináltatnék sok mindent kizárhat. Csodákra ne számíts, nélküled nem fog menni a gyógyulás.
2015. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A fejfajassal es egyeb ilyesmikkel fordulj orvoshoz.

A pszihiatrian el fognak latni.

A szorongasodnak oka van ezt kene vegigghondolnod es beszelgetni vkivel akiben megbizol.

Es ne feledd, minden valtozik!!!! Jobb lesz minden ;D

2016. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!