Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az, h valaki pánikbeteg?...

Mi az, h valaki pánikbeteg? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2008. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam pánikbeteg.Nekem sajnos úgy jött ki,hogy állandóan pisilnem kellett és mindha nem bírnám ki.Ezért egy csomó ideig nem mertem menni sehova.Mostanában már csökkent aminek nagyon örülök.Ha van akarad erőd neked is megy és letudod küzdeni,de orvosok is szivessen segítenek.

Neked van valami tüneted,hogy ilyen betegségben szenvedj?

2008. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó az első link, valóban összefoglalja a pánikbetegséget, de azt tudnod kell, hogy nem minden esetben szükséges a gyógyszerezés!!! Úgyhogy első utad egy pszichológushoz vezessen, ne pszichiáterhez. Nagyon jó tud lenni például a kognitív, viselkedéses pszichoterápia, ami után érdeklődhetsz a SOTE klinikai pszichológia tanszékén (is). de más pszichoterápiák is hasznosak! Az a lényeg,hogy ne hagyd kezeletlenül, mert nagyon leronthatja az életet.
2008. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Anyukámnak vannak mindenféle bajai mindig a betegségéről beszél mindenkinek és mindig fojton nyavajog hogy ő ilyen rosszul van meg olyan roszul van.

Az orvosa megvizsgálta és ráírta a papírjára hogy pánikbeteg.Apámmal összepisiltük magunkat a röhögéstől egyből.

A pánikbetegség igazából az hogy beképzel magának mindenféle betegséget meg fojton panaszkodik hogy ilyen-olyan bajai vannak.

2008. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszadónak üzenem hoyg az nem pánikbetegség hanem hipohondria
2008. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
A pánik betegség hogyha félsz valamitől nekem a kutyák okoznak gondot képes vagyok egy nagy kerülöt tenni hogy ne kelljen elmennem mellette.
2008. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha félsz valamitől, az a fóbia!
2008. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A pánikbetegség egy megmagyarázhatatlan szorongás, a tünete főleg az, hogy nem mersz pl.kimenni az utcára, visszahúzódó, szótlan leszel. De szerencsére gyógyítható, úgyhogy keress fel egy pszichiátriát!
2008. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szerintem én nem vagyok pánikbeteg, csak itt olvastam róla, h vki kérdezett ezzel kapcsolatban valamit... Én is félek a kutyáktól és attól, h éjszaka valaki megtámad... volt, h követtek is éjszaka és alig bírtam hazaérni.. ha kénytelen vagyok sötétben menni, akkor telefonálok valakivel és ugy valamivel jobb... de szerintem nem vagyok pánikbeteg, csak kíváncsi voltam, h pontosan mit is jelent... szóval mégegyszer köszönöm, h válaszoltatok!
2008. szept. 7. 22:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En panikbeteg vagyok tunetei, hajhullas, idegesseg, almatlansag, rosszuletek amik semmilyen testi betegseggel nem magyarazhatoak, szorongas, izomgorcs, es felelem.
2008. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!