Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek, hogy kiderül, hogy...

Rettegek, hogy kiderül, hogy van valami betegségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta gondoltam,hogy depressziós vagyok,mostmár szinte biztos,de orvos még nem látott,nem akartam menni.Most alkalmasságim lesz egy új munkahelyen és félek,hogy a pszichikai vizsgálat során fény derül erre,és nem vesznek fel.(akkor tuti felkötöm magam,mert a jelenlegi helyem nem bírom elviselni a főnök miatt).Erre most nagyon rágörcsöltem,alig tudok aludni napok óta.mit tegyek?
2015. aug. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nem fogják észrevenni, csak legyél nyugodt és pozitív. Mosolyogj, viselkedj természetesen, próbálj pozitív dolgokról beszélni. Ne utalj rá, hogy bármi bajod van. Fel a fejjel! :)
2015. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!
2015. aug. 22. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is szerintem jó lenne, ha mégis megpróbálnál elmenni orvoshoz, mert csak segíteni szeretnének rajtad. Tudom mennyire nehéz depresszióval és szorongással együtt élni. Amúgy nem kell szoronganod az alkalmasságitól! Gondolj csak arra, hogy mennyi erő az, hogy megpróbálsz munkát váltani. Abszolút tiszteletre méltó dolog. Egy igazi talpraesett ember vagy és csak erre gondolj :) Bármit el tudsz érni és minden rendben lesz. Nagyon szorítok!!
2015. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok,köszi!majd megírom mi lett az alkalmasságin.
2015. aug. 23. 06:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen munkahelyre készülsz, hogy azt gondolod, pszichikai alkalmassági vizsgálat is lesz?

Én tizenévek óta vagyok pszichés beteg, hol jobban, hol rosszabbul. Sosem közöltem az alkalmasságin, hogy ilyen gondom van. Rendes 8-9 órás munkahelyen dolgozom már 8 éve.

2015. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyemen nekem sem volt mentális alkalmassági,de mávhoz megyek,ott van.
2015. aug. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!