Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néhány kérdés bulimiások...

Néhány kérdés bulimiások szokásaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nektek milyen gyakran van falásrohamotok és kb. mennyi kalóriát esztek olyankor? És mennyi pénzt költötök akkor kajára? És egy falásroham után nagyjából hányszor hánytatjátok magatokat? Fogytatok, vagy híztatok, mióta ez a problémátok van?

2015. aug. 22. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. naponta többször, és fogalmam sincs, sokat

2. nem sokat, igyekszem zsömlével megolsani a dolgot, meg vízzel, de néha elszállok, és akkor 1-2000-et simán

3. 1-2x, de aztán újra falok és hányok, falok és hányok, akár egész napom ebből áll

4. híztam ami nagyon rám fért (39 > 53kg) :) Ez az egyetlen + benne, semmi más

2015. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Változó, igazából aktuális lelki állapottól függ. Ha jól vagyok akkor általában hetente 1 alkalommal, de ha mélypont van akkor minden egyes nap.

2. Rengeteget. "Rekordom" 25000(!) De általában olyan 6000 körül mozog.

3. Nem mindig vásárolok be, általában a hűtőt zabálom ki. De ha veszek kaját, azt olyan 4-5 ezerből megoldom.

4. Egyszer, de az sokáig tart, mert addig hányok, míg csak víz nem jön.

5. Fogytam. 62ről 55re.

2015. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!