Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kezdeti munkaváltáson...

Almafa89 kérdése:

A kezdeti munkaváltáson túljutva (idegeskedés, hasmenés) most mikor elmentem szabadságra egyszerűen képtelen voltam kikapcsolni (hasi izgalom) Csak a munka nyugtat meg vagy ha lekötöm magamat. Nincs valami jó ötletetek? F/26

Figyelt kérdés
A problémám közel 1éve kezdődött, amikor elvállaltam egy új állást. Viszonylag felelősségteljes pozíció sok, rendszeres kihívással. Próbálok meditálni és elfoglalni magam, viszont az új helyzetekre úgy reagálok, mintha stresszelnék a munkában. Kezdek néha eléggé ráparázni. Gyógyszert nem akarok szedni.

2015. aug. 24. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kikészít, biztosan neked való az a munkakör?
2015. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet. Bár én úgy vagyok vele szeretem a jövőmet előre látni és sajnos valakinek a helyére mentem, mert elment szülni, így nem tudom mi lesz velem ha majd visszajön. Fönökeim elégedettek, csak a bizonytalanság nyomasztó.
2015. aug. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!