Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beszéd hibás vagyok es holdkór...

Beszéd hibás vagyok es holdkóros, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kiskorom óta holdkóros vagyok és beszédhibás.17eves létemre álmomban néha még be is pisilok.De altalaban estenkent vagy felulok és mityogok értelmetlen dolgokat vagy értelmesekek.Esetleg még fel is kelek es elkezdek pakolászni.Neha felébredek magamtol.

Emellett gyerekkorom ota egy kicsit beszédhibás vagyok.

Ráadásul mostanaban nagyon stresszes vagyok az iskola miatt.Lehet el kéne mennem egy szakértőhöz,de először mindenféle képpen otthoni módot szeretnék találni rá.

VAGY ha esetleg orvost is ajanlana valaki a közelben azt is nagyon megköszönném! 😊

Tolna megye Szekszárd.

Ja es néha mikor nyugodtan próbálok elaludni nem szokott lenni ilyen ejszakam.De az sak nagyon ritkan van



2015. aug. 26. 22:22
 1/2 anonim válasza:
Szekszard csatari utca 1 az interneten ezt talaltam a beszedhibat azt meg logopedus a suliban es a suli miatt ne terheld magad ha uj az osztaly akkor legy kedves veluk baratkozo a tobbit nem tudom REMELEM SEGÍTETTEM
2015. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Néd ez a p..csatündér
2015. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!