Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek leépülni mentálisan....

Kezdek leépülni mentálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.17 éves vagyok.Nem fényezésből mondom de nem vagyok csúnya és 195cm vagyok. Nincs barátnőm.. nem is volt még..mióta egyszer elutasítottak. Igazából nem is ez zavar és nem is ezért tettem fel ezt a kérdést. Bár ez is egy ok.

A nyár elején kaptam egy kiskutyát :) én vettem.. Mert senki sem hitte el hogy gondját viselem. Nos sikerült. Most kezdek vele kutyasuliba járni. Nagyon okos.. most igazából ő a legjobb dolog az életemben... Jövőhéten kezdődik az iskola.. nekem... A gondolat a sírba kerget.. szó szerint... nem láthatom csak este a kutyát...


szval no barátnő+iskola ... már elegem van és fáradt vagyok.. próbálok midnennek megfelelni.. 8.-ig kitűnő voltam de már most 3.os leszek és már nem bírom most 1.-2. ban nem voltam kitűnő csak 4-es.... De már mentálisan teljesen a 0-n vagyok..

Elég sokat gondolkodom az öngyilkosságra.. Nem tudnám megtenni de megállás nélkül ezen jár az eszem.

Annyira hozzánőttem a kutyához hogy sírni tudnák hogy keveset láthatom.

Légyszives adjatok tanácsokat mert össze vagyok omolva.. és már nem sokáig tudom tartani magam és színlelni hogy jól vagyok...


BOCS A HELYESÍRÁSÉRT.


2015. aug. 27. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul.. Az emberek is mindenhol csak a rosszat keresik mindenben.. interneten mindenben...akármmiben akarsz segíteni akárhol.. mindenkit rögtön leszidnak.. meg a sok idézet.. meg ezek a képek. nem bírom tovább
2015. aug. 27. 21:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus?

Iskolapszichó, nevelési tanácsadó ingyen van a te korodban. Vagy a háziorvos is be tud utalni valahová.

2015. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon nem akarok ilyen helyekre járni.. nem tudtok tanácsokat adni ? nem volt még ilyen valakivel ?
2015. aug. 27. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj pszichológushoz, anno én is ódszkodtam ettől, hogy ciki meg minden de már nagyon bánom, hogy nem mentem el időben, mert így már tönkre ment az életem, te ne járj így, úgyhogy hajrá, segíteni fog.
2015. aug. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!