Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi a bajom?...

Szerintetek mi a bajom? Milyen betegségre utalhat ez?

Figyelt kérdés
Napok óta nem tudok aludni, max.2 órát alszok . Hiába fekszem az ágyba és várom hogy történjen valami , hogy végre elaludhassak , de semmi . Amikor elis alszok állandóan felkelek egy 30mp-re , többször is . Napközben abszolút nem érzem magamat fáradtnak , sőt kirobbanó formában vagyok . Viszont nagyon durva hangulatingasozásaim vannak ! Az egyik pillanatról a másikra . Van amikor szárnyalni tudnék és ilyenkor hirtelen megváltozik minden és a földbe tudnám ásni magam ! Azt vettem észre hogy mindenen szorongok , olyanokon is amin korábban nem . Döntésképtelen vagyok mindent érintően .. A véleményem percenként változik . Étkezési zavarom is van . Egyiknap mindössze egy joghurtot ettem meg egy almát , nem kivántam semmit . De van olyan amikor rámtör egy óriási éhség és mindent befalok , általában utána borzalmasan bűntudatom van , de annyira hogy elsírom magamat ! Hányni nem szoktam semmilyen esetben sem . Szerintetek mit tegyek ? Kihez forduljak , orvos szempontjából ? Esetleg valakivel volt ilyen vagy ilyesmi ? 15/L

2015. aug. 29. 05:22
 1/3 anonim válasza:
Velem ugyanez van, szintén 15/L
2015. aug. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Depresszió.
2015. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamaszkor vagy bipoláris zavar. A unipoláris depresszióhoz túl sok köze nincs.
2015. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!