Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Kész idegroncs...

Mit csináljak? Kész idegroncs lettem.

Figyelt kérdés

Írjon kérem akinek volt vagy van ilyen problémája és hogy lábalt ki belőle. Bármi a leges legkisseb stresszhelyzeten is a gyomrom kiszakad az idegtől a szivem ver és elkezdek szédülni. Iskolában sokat piszkálnak rossz tanuló lettem pedig régen jobb tanuló voltam néha vagdosom magam az idegtől és többször fordul meg öngyilkosság a fejemben. Mit tegyek? Van időpontom psziológushoz. Azt kifelejtettem hogy iskolafóbia tünetei jelentkeznek nlam. Mingyárt megyek orvoshoz (sima házidoki hányás miatt) de mindíg részeg és már tombol bennem az ideg. Előre is köszönöm a válaszokat.



13/F


2015. szept. 11. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig is míg nem jutsz el pszichológushoz, hícd fel a Fiatalok Anonim Lelkisegély Szolgálatát, velük elbeszélgethetsz és hasznos tanácsokatt kaphatsz, itt a számuk:


"Fiatalok Anonim Lelkisegély Szolgálata


Hívj minket, ha segítségre van szükséged!


•Párkapcsolati konfliktusok



•Szerelmi válság



•Iskolai nehézségek



•Családi gondok



•Káros szenvedélyek



És bármi, amit Te fontosnak tartasz...


Velünk megbeszélheted!


Hívhatsz minket tanítási napokon 16-18.30-ig, T-Com (22) és T-Mobil (30) számról


06/80-505-005


Ingyenesen hívható"

2015. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nők Lapja újság e heti száma (szeptember 9), 82. oldal:

"Önsebző kamaszok- Látható és láthatatlan sebek"

Vedd meg és olvasd el.

2015. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!