Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire jó? Miben lesz jobb?...

Mire jó? Miben lesz jobb? Floxet 20 mg? Kedélyjavító? Az mi? (

Figyelt kérdés
Csütörtökön a pszichiáterem Floxetet írt fel 20 mg-osat.A zárójelentésemre azt írta,hogy enyhe depresszió és pánikbetegség,de generalizált szorongásra szedek Rivotrilt 0,5 mg-ost,most mind e kettőt szedem,Floxet és Rivotrilt is...

2015. szept. 20. 17:29
 1/8 szamo77db ***** válasza:
Hetekig kell szedned a gyógyszereket, amíg megítélhető lesz, hogy használ-e neked ez a kombináció. Addig légy türelemmel. A gyógyszert pedig szedjed, ahogy elő van írva. Bármi probléma esetén keresd fel újra az orvosodat!
2015. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SSRI típusú antidepresszáns. A szerotonin-szint befolyásolásával hat a hangulatra. Hónapokig kell szedni, a Rivotrilt viszont mellette fokozatosan lehet csökkenteni.
2015. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem,hogy miben segít?Mármint,hogy eddig csak annyit érzek,hogy egész nap jó a kedvem(vagyis jobb) és így este körül kezdek ideges lenni,mindentől elmegy a kedvem stb...Bocsánat,de nagyon hülye vagyok ezekhez :/
2015. szept. 23. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Türelem, a gyógyszernek idő kell, hogy megfelelően hasson. Az első napokban, hetekben akár rosszabbul is lehetsz. Ezért kell mellé egyelőre a Rivotril. De ha már legalább napközben jobban érzed magad, ez jó jel, sokaknak csak többszöri gyógyszerváltás után sikerül megtalálni a megfelelőt.
2015. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Floxet már elavult, vannak jobbak is, kevesebb mellékhatással.
2015. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma már elavult ez a gyógyszer és sok a kellemetlen mellékhatása.
2015. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mégis ezt bírtam a legjobban.
2015. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik segít, bár az első héten nem tudok aludni tőle. Néha, óvatosan Xanax alváshoz kell. Hiába régi, de szerintem rettentően sokat segít, nem szedál le. Orvosommal 20-ról fokozatosan 60-ra emeljük. Az életem ezzel a szerrel egyszerűbb. Külvilág felé mosolygós, kedves vagyok, van időm magamra, a megoldásokra anélkül, hogy még egyéb sztreszt magamra vegyek. Adtam magamnak 1,5 évet mielőtt... És ez nem hiszti. Gyógyszer mellett is érzem, hogy ez nem valós, de fel kell dolgozni, hogy fiúként 6 évesen megeroszakoltak, stb.
2019. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!