Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki öngyilkos lett, mert párja (akit nagyon szeretett) játékfüggő volt, s nem tudott leállni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan ismerősöm volt, aki azért lett öngyilkos mert a párja össze-vissza verte mindenért, a játékfüggőség kutyafüle ehhez képest szerintem.

Itt az lenne a megoldás, hogy vagy elküldeni őt pszichológushoz, aki szépen kikezeli, vagy elhagyni a szeretett félt. Tudom, nehéz, én is ilyenen mentem keresztül, de néha félre kell tenni az érzelmeket és az észre kell hallgatni. Tudod van olyan kapcsolat, ahova a szerelem már kevés.. :)

2015. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy balgaság kell ehhez, valaki miatt öngyilkosnak lenni, ahelyett, hogy rábeszélnénk a függőség kezelésére, ha pedig nem hajlandó, akkor pláne, mert erre sem képes miattunk, tehát akkor szépen el kell hagyni és nem tönkretenni a saját életünket is. Nem lesz megoldás a problémájára és nem kell számítani a lelkiismeretére sem, mert akkor már késő, semmi értelme.
2015. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden egyénfüggő, én pl. tuti a páromat akasztanám fel és nem magamat, ha eljátszaná a család pénzét, és én miatta nem tudnék enni adni a gyerekeimnek. Miért szeretnék nagyon vkit akinek fontosabb a játék mint én?
2015. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivan rác erzsi?
2015. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!