Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex valakinek hatott?

Cipralex valakinek hatott?

Figyelt kérdés
3 napja kezdtem el szedni, és azóta nem tudok egyáltalán aludni, hányingerem van és nagyon kába vagyok. Félek h nem hat a gyógyszer és potyára szenvedek...kérlek mondjátok el az őszinte véleményeteket! Nagyon szeretnék kigyógyulni a generalizált szorongásomból.
2015. szept. 23. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lett tőle.
2015. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ig GAD-om volt, és SSRI szert kaptam rá, és nekem is rosszabb lett tőle.
2015. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs személyes tapasztalatom, de ezek úgy működnek, hogy először még rosszabb lesz, és csak 2-3 hét alatt lesz jobb. De ha túl kellemetlenek a mellékhatások, szólj az orvosnak.
2015. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én a harmadik szemtől éjjel akkora pánikrohamra ébredtem, mint soha, másnap egész nap szédültem és gyenge voltam. Érezni lehetett a különbséget, hogy nem "natúr" rohamom volt, hanem gyógyszer generálta.órákig remegtem utána, pedig szedtem be hozzá frontint is. Sajnos ez ilyen, hogy hetekig szarul vagy, aztán vagy jó lesz, vagy nem.... én is abbahagytam, de még dilemmázok, hogy jól tettem-e.

nem akarok hülyeségeket írogatni, de para szerintem ez a bogyó...

2015. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba a gyógyszer szedését. Ezerszer leírtuk már itt. Hidd el, rosszabb lesz, mint előtte bármikor volt.
2015. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy nálam más tünetek jelentkeztek, mint nálatok. Egyébként nekem sem használt, csak remegett tőle a kezem, nem állt fel, nem tudtam vizelni, állandóan feszült voltam és idegesen nyújtózkodtam, vagy ásítoztam.


Szerintem a Cipralex méreg. De ez az én szerény véleményem. Eddig még jól, egy gyógyszerrel sem jártam.

2015. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!