Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy 12 órára...

Mit tegyek hogy 12 órára tudjam növelni az alvásidöm? A jelenlegi alvásidöm napi 9 óra.

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél 9 óránál többet aludni? 8 óra az ajánlott.

Én boldog lennék, ha tudnék 9 órát aludni altató nélkül, legalább időnként.

12 óra alvástól csak még nyúzottabb leszel.

2015. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ennyit aludni? Semmivel sem leszel kipihentebb. Én simán alszok 16 órát is (vagy többet), ha éppen semmi dolgom másnap. És utána olyan vagyok, mint egy zombi. Azt szokták mondani, hogy átalszom az életemet.
2015. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha csak a napjaid felét alszod át akkor csak a fél életedet alszodát.
2015. okt. 2. 19:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a 8 óra szerintem baromság ugyanis én úgy hallottan hogy az alvás 3 òrás ciklusokben teszi az embert a legközelebb az ébrenléthez. Így 3 6 9 vagy 12 órát illik hunyni mert akkor vagy frisd ha akkor ébredsz amikor közel vagy az êbrenléthez. 3 órával nincs ember aki beéri 12 órára pedig csak kevésnek van szüksége. Tehát marad a 6 és a 9. Kedves második azért vagy 16 óra alvás itân âlmos mert megszakítottad az alvásciklusod ha 15 órát aludtál volna lehet nem így lenne.
2015. okt. 2. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb kipróbálom a 15 órát. Eddig a rekordom 26 óra, amit csak egy gyors pisiszünet szakított félbe.

Egyébként én meg éppen csökkenteni akarom valahogy az alvásidőmet.

2015. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

12 óra?

Suli mellett örülök ha a 4-5 összejönXDDD

2015. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!