Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pánikbeteget meg lehet...

Egy pánikbeteget meg lehet bántani azzal, ha elmondom neki a negatív véleményemet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit régebben a barátnőmnek is mondtam, de történtek dolgok, amik miatt nagyon megharagudtam rá, és elidegenültünk. Arra kért mostanában, hogy beszéljünk meg a dolgokat, mert látja rajtam, hogy van vmi. Egyszer már összeültünk, akkor nem tudtam elmondani, mert csak ő panaszkodott, és mindig bennem vannak a sérelmeim. Félek, hogyha kitálalok, teljesen összeroppan. De ez így nagyon rossz nekem, hogy vissza kell tartani magamat. Az utóbbi hónapokban viszont egyre rosszabbul érzi magát (betegségileg).
2008. szept. 10. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én mamám is pánikbeteg.De ez nem azt jelenti,hogy állandóan rosszul van.Ha sosem mondanám el neki,ami bánt vele kapcsolatban,meg is őrülnék.Természetesen azért ne agresszíven támadj rá,de normális hangnemben,higgadtan,ahogy bárki mással is megbeszélnél egy problémát,nyugodtan elmondhatod neki,ami zavar vele kapcsolatban.
2008. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit meg lehet bántani. Szerintem biztosítsd róla, hogy amellett,hogy sérelmek vannak benned nagyon kedveled őt és pont emiatt is szeretnéd vele megbeszélni a negatív érzéseidet is. Ha folyamatosan rosszul van, akkor (és egyébként is) jó lenne elirányítani pszichológushoz.
2008. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!