Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet normális életet élni...

Lehet normális életet élni figyelemzavarral? Mármint anélkül hogy hülyének néznének?

Figyelt kérdés
Én nemrég tudtam ezt meg internetről hogy tulajdonképpen figyelemzavarom van, eddig nem is hallottam róla. Na, mármost 26 éves vagyok, és gyerekkoromtól van, képzelhetitek, mennyi kudarc, sikertelenség írható ennek a számlájára... Tehát 26 éves vagyok, egyszerűen felb*ssza az agyam, akárhányszor rágondolok, hogy mennyiszer néztek hülyének, bolondnak emiatt. Ez a betegség egyszerűen egy átok, mintha direkt azért létezne hogy kib*sszon az emberrel. Mostanra semmi önbizalmam nincs, se barátnőm, se munkahelyem semmim sincs egyszerűen! Ja és tudom, ilyenkor pszichológushoz kéne menni, de mivel nincs önbizalmam és mert faluból származom, a pletyka elkerülése végett nem fogok menni! Na, vki ezek után tud megoldást a nyugalmas életre? Mert én nem...

2015. okt. 5. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy mégis járj pszichológushoz, a falunak pedig mondd azt, hogy randevúkra jársz, vagy állást keresel. Menet közben pedig találd ki a mesédet.
2015. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, lehetséges, de önbizalmam sincs tehát megint sehol sem vagyok :S Ez egy ördögi kör nem tudok belőle szabadulni...
2015. okt. 6. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig itt neked kell megtenned az első lépést, bármennyire nehéz is. Hidd el, már attól jobban fogod magad érezni, ha felveszed a kapocslatot egy szakemberrel, mert legyőztél egy szorongást, amiből erőt meríthetsz a következő akadály meghódítására!
2015. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is figyelem zavaros vagyok! Teljesen át tudom érezni a helyzetedet! Ha gondolod írj :)

24/L

2015. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!