Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos szeretnék lenni....

Öngyilkos szeretnék lenni. Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a depresszióról mostanában, hogy mik a tünetei, de szinte csak ez az egy stimmel. Akkor én most depressziós vagyok?

2015. okt. 9. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem te hülye vagy nem depreszios

Csak a gyávák lesznek öngyilkosok

És te fiam nem vagy gyáva birni kell a pofonokat

Mert senki nem tud akkorát ütni mint az élet

És nem az a kérdés h hányszor nyom le hanem az h hányszor kell felsz utána és ütsz vissza

2015. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, de én nem szeretnék ilyen "gyáva vagy, ha öngyilkos leszel" jellegű kommenteket.

Részben azért, mert butaságnak tartom. Bátorság kell az élethez is, s ahhoz is, hogy az életednek véget vess. Másrészt az élet jog és nem kötelesség. Ha már az én életemről van szó, akkor had döntsem el én, hogy élek-e ezzel a jogommal, anélkül, hogy bárki ítélkezne felettem. Különösen úgy, hogy nincs a helyemben, nem éli meg az én érzéseimmel ugyanazt, nem látja az én szememmel ugyanazt.

2015. okt. 9. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó oké igen a te életed

de mi a problémád? Miért akarod ezt? Hátha lehet rajta segiteni

Na meg tényleg nem tom mit érzel de nekem is volt már olyan h ment át az állomáson és mi lenne ha csak úgy meg állnék a sinen azt elüt a vonat

Osztálytársaim b*szogatnak nap mint nap de akkor is bemegyek haverom nem nagyon van barát meg egyáltalán nem

2015. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha öngyilkos szeretnél lenni akkor tegyél belátásod szerint.

Dugd bele a kést a bal hónapjadba, ha lehet lefelé irányítva. Ha tudod tövig dugd be, majd húzd ki. Ha mázlid bán a szívedetkapod telibe, de ha nem akkor is max fel perc amig kiverzel. Ha másik módszert szeretnél akkor a vonat, vagy akasztás.

En nem tartalak vissza. Legyél öngyilkos!! Nem ítéltek el érte.

Csak egy kérdésem van. Előtte.

Írsz levelet?

2015. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
biztasd hátha tényleg megteszi
2015. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a kérdésemre érkezik válasz, de kaphatnék végre választ a KÉRDÉSEMRE? :)
2015. okt. 11. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki komolyan foglalkozik az öngyilkosság gondolatával az igen súlyos depresszióval vagy egyéb pszichés problémával küzd.

Nem szeretnék ítélkezni,de (egy-két kivételtől eltekintve)nagyon önző dolognak tartom ezt a megoldást.

A szeretteidnek,barátaidnak milyen mély,feldolgozhatatlan fájdalmat okoznál?

Van fogalmad erről?

F40+

2015. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kár lenne érted, komojan mondom, hogy sajnállak.

Ha valaki ilyen gondolatokkal foglalkozik, az élete forog kockán. Annyit szeretnék tanácsolni, hogyha ezt fontolgatod, halogassad ameddig csak lehet, mert lehet idővel változni fog a helyzeted.

2015. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg nem válaszoltál a kérdésemre.

Fogsz levelet írni bárkinek is?

De van egy sanda gyanúm hogy ezzel csak figyelmet szeretnél. Beszélgess a csaladoddal. Keress magadnak valami hobbit.

Biztos valamiben majd meglátod a szépséget. Habár a halálában is van..

2015. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!