Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kezelni a szociális...

Hogy lehet kezelni a szociális fóbiát? Kinek van hasonló betegsége és hogy küzdötte le? 14/l

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mély levegővétel, lehető leglassabban kieresztve. Ezt csinálni napi 40 percben, azonos időben. Mellette kerülni kell az agyon tartósított élelmiszereket és az adalékozott sót. A kaját sokáig kell rágni, hogy mennél több nyállal keveredjen. A szervezet a plusz oxigént meg fogja köszönni.

Ja és a táplélék az mindig szerves eredetű, a műkajákat hanyagolni!

2015. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem vagy rendben, kérjél segítséget. Szülő, tanár, orvos segíthet. Ezt egyedül nehéz leküzdeni.
2015. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elmész egy pszichológushoz és ott feltárjátok, hogy mitől alakult ki az egész. Utána pedig valamilyen terápiával segít neked megbirkózni a dologgal és elmúlik az egész.


Amit az első írt az tök jó, csak marhára nem hatásos a lelki eredetű problémáknál.

2015. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2015. okt. 25. 08:33
 5/5 anonim válasza:
Nekem kicsit segitett az, hogy barátnommel mentem mindenfele buszozni, metrozni, de igy céltalanul jo messzire, poénbol! Ugye nem egyedul mentem igy nem szorongtam annyira es egeszen meg lehet szeretni, szokni! Jo persze még mindig eléggé szorongok emberek kozott! De jobb...sokkal!!! Probald meg egyszer! Hétvégente, meg szünetekbe találjatok ki izgalmas helyeket ahova van kedvetek elmenni es hajrá!!;) 10.alkalomra tuti megvaltozik es jobb lesz :)
2015. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!