Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alváshiánytól lehet képzelődni...

Alváshiánytól lehet képzelődni és hány óra ébrenlét után?

Figyelt kérdés
én rosszul alszok már vagy egy hónapja csak 5-6 óráka alszok és állandóan fáradt vagyok

2015. nov. 3. 20:56
 1/3 anonim válasza:

lehet sőt. egyik legalapabb tünete a halucináció, illetve a valóság és az álom egybecsúszása, olvass utána, rengeteg kutatás van rá. Egyénenként változó, ez kinél mikor és hogy jelentkezik.


ha mondjuk neked 8-9 óra lenne az alvásigényed, akkor a folyamatos 5-6 óra alvásnál hamar fáradt leszel.. ha csak 7 óra az alap alvásigényed, akkor nyilván jóval tovább bírod... nagyon egyéni.

2015. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30-50 óra ébrenlét után.
2015. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat azóta sem alszok jól bírom de már nem annyira gyakrabban szoktam már olyanokat látni amik nincsenek is ott mondjuk egy kocsit láttam felrelöktem osztálytársam megkérdezte mi a francot csinálok és mondtam jött egy kocsi hülyének nézett mert semmi sem jött aztán elmondtam mi van.
2015. nov. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!