Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerelmi banat ellen mit...

Szerelmi banat ellen mit lehet tenni, ha ehhez meg ketsegbeeses is tarsul?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu tortenet. Lassan 5 eve bele vagyok zugva valakibe, azt sugtak a megerzeseim, hogy talan mellettem meg tud komolyodni(mivel elegge az a tipus volt, hogy minden csajjal kikezdett), de nem. Par napja osszejott egy tole 16 evvel fiatalabb lannyal. Kepeket posztolnak, felvalaltak egymast, amit eddig a srac soha nem tett.

Ez mar azon a szinten vagyok, hogy legszivesebben kest dofnek magamba. Nem tudom elfelejteni, nem talalok magamnak senkit, es ez nem azert van, mert tul valogatos vagyok, hanem azert, mert egyszeruen nem jon ossze a dolog.

Mit tudok tenni, hiaba elfoglalom magam napkozben, estere mindig elojonnek a dolgok.

Egyik nap jobb, masik nap egesz nap sirok..

22L


2015. nov. 5. 23:45
 1/2 anonim válasza:

Szia.Ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak ugye én fiú vagyok :) . Én velem dettó ugyan ez van, csak lányokkal. Az első visszautasításom óta nincs kapcsolatom egy lánnyal se. Még most is azon görcsölök hogy mikor lesz már valaki aki szeret. (A családomon kívül :) ) A külsőmmel nincs baj. Sokszor kérdezik miért nincs barátnőm. Na ilyenkor lennék öngyilkos :).

Nekem a megoldás a kutyám. Vegyél egy hűséges példányt: németjuci, pitbull, skótjuci. Nekem egy border collie-m van. Egész nap vele vagyok, azaz suli után. Vele minden bajom elfelejtem.

2015. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor talán rosszul súgták, van ilyen, de nem kell emiatt elszomorodni, vagy kétségbeesni.

Alapból fura hozzáállásnak tartom, hogy komolytalan pasikban bízol, mi alapján gondoltad/érezted, hogy melletted lekomolyodik, vagy mi volt ennek a biztos "garanciája":))?

Legalábbis ha engem dobna valaki, akit komolytalannak látok, akkor (rosszul is esne) de nem csodálkoznék..

Kicsit az is szemet szúrt, hogy nem írtál a leírásban arról, hogy olyan jól kijöttetek, milyen okod volt arra, hogy komolyságot láss benne, vagy ami miatt ő olyan fontos volna neked, és pótolhatatlan:D

Szerintem az ilyen helyzetek sokkalta könnyebbek és elviselhetőbben, ha nem akadunk fenn semmin.

Legalábbis nekem eddig nagyon könnyű volt fennakadnom minden kicsinységen, és kiszúrnom valamit, ami miatt tépelődhetek majd, ezért bárkire, akit nagyon szerettem, képes voltam keseregni rajta, pedig nem kell.

Elmúlt, másképp is lehet nézni, pl. szerintem nincs túl nagy frusztráló dolog abban, hogy képeket posztolt, ő tudja mikor miért posztol. De szerintem nem föltétlenül azért teszi, hogy téged idegesítsen. Hidd el, hogy ezek olyan apró dolgok, hogy nem érdemes ezek rágódni, már csak azért is, mert lehet, hogy olyan valaki miatt szomorkodsz, aki valójában nem számít a te életedben, ha egyszer nem tesz boldoggá, attól még létezhet más valaki, aki erre képes.

2015. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!