Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok rosszkedvű,...

Miért vagyok rosszkedvű, mikor semmi rossz nem történt velem?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nagyon fáradt vagyok, reggeltől estig. De most egy hete körülbelül minden ok nélkül rám szokott törni, hogy nagyon rossz hangulatom van, legszívesebben összeomlanék és sírnék. Szerencsére el szokott múlni, de naponta többször előjön. Néha félek attól is, hogy megőrülök vagy idegösszeomlást kapok, kiborulok... Mit tegyek ellene, ami nem gyógyszer? Nem félek orvoshoz menni, de nem nagyon szeretnék gyógyszert szedni rá. Lehet, hogy az időjárás ennyire befolyásolja a hangulatomat?
2015. nov. 9. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az időjárás is és a környezet is. Nem tudom, milyen körben mozogsz, de én pl. már azt is észrevettem, hogy a Gyakorikérdések használata is rossz hatással van rám.

Komolyan... Jókedvű, vidám természetű vagyok, segítőkész, de sokszor ok nélkül úgy letámadják itt az embert, hogy csak nézek. Sértegetik, stb. Rossz hatással van rám, már egy csomó rovatba be se nézek. De amikor még az utazásnál is lehúznak, csak azért, mert egy kérdező utazási irodával szeretne utazni (nem saját maga szervezte, átszállásos utakkal), s én meg megértem, ajánlok utazási irodát, akkor én vagyok a szerencsétlen, meg butaság magjait szóróm szét, stb. Ráadásul az összes válaszoló csak kötekedett, egyedül én írtam irodát. Szerinted? Akkor hogy legyen jókedvű az ember, amikor ok nélkül egy vadidegen sértegeti?


Szóval a mondanivalóm lényege: nagyon nézd meg, mire megy el az időd, milyen környezetben mozogsz (akár csak a neten is), azok milyen mértékben húznak le és ha lehet, próbáld meg kizárni azokat.

Nem kell orvoshoz menni, csak arra figyelj, hogy igyekezz olyan dolgokat csinálni, amit szeretsz.

ha stresszes vagy, menj el futni vagy úszni vagy csak egy gyors sétára, mozogj sokat. Meglásd jobb lesz :-)

Mondjuk a sötétségen nem tudunk változtatni - ki kell bírni márciusig :-)

2015. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az emberek nagyon rosszindulatúak, kegyetlenek tudnak lenni. Nagyon szépen köszönöm válaszod!
2015. nov. 10. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!