Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depresszió?

Szerintetek depresszió?

Figyelt kérdés
Már majdnem fél éve nagyon sokat sírok szorongó érzést érzek nagyon sűrűn és olyankor nagyon gyorsan ver a szívem is és légzésemmel is baj van.aludni se nagyon tudok mert szorongok.félek,hogy beteg leszek és meghalok.de néha meg meg akarnék halni.az iskolában már figyelni se mindig tudok inkább csak aludnék.Önbizalmam egyáltalán nincs és egy nagy nullának érzem magam!
2010. márc. 19. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, olyasmi. menj el szakemberhez.
2010. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen minél előbb menj orvoshoz, hogy megszabadúlj ezektől a rosz érzésektől. Pszichiáter!
2010. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj azonnal orvoshoz, mert ez depressziónak tűnik, bár nem vagyok orvos. Sajnállak amúgy, én is padlón vagyok... :(
2010. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem merem elmondani anyuéknak,mert úgysem érdekelné Őket,meg azt mondaná,h csak nem akarok iskolába járni ezért találom ki.Nem figyel rám akármi bajom van:S.Meg azt is mondta már ö nem visz dilidokihoz mert nem vagyok bolond!
2010. márc. 21. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor az iskolában fordulj egy olyan tanárhoz, akit kedvelsz, és akiben megbízol. mondd el, hogy milyen tüneteid vannak, és hogy a szüleid nem segítenek. ha van iskolapszichológus, az még jobb.
2010. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"félek, h beteg leszek"-> itt mentálisra gondolsz? mert ha nem, akkor hipohonder vagy, egybekötve depresszióval...

bár ez a depressziónak nem a végső stádiuma, hacsak nem segítesz magadon...nem ajánlok gyógyszereket...

2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mentálisra is meg testileg is.és nagyon rossz.nem tudok aludni éjjelente mert félek,hogy szellemek vannak.Lehet tényleg beszélnem kéne valakivel mert egyre rosszabb.tegnap összevesztem a barátommal is.igaz nem szakítottunk,meg beszélünk is már de azóta nagyon sűrűn jön rám a sírás és csak arra tok gondolni hogy már nem szeret:S
2010. márc. 23. 17:40
 8/9 anonim válasza:
0%
paranoiás vagy...és nem depressziós...ha azért nem tudsz aludni, mert szellemeket érzel, vagy csak azt hiszed h ott vannak. na meg a szeret nem szeret dolog is erre utal. sztem te egyáltalán nem vagy depressziós, ezekből ítélve amit elmondtál, csak paranoiás. (ezeket elöbb is mondhattad volna, vagy félsz az igazságtól?)
2010. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
milyen igazság?hát képzeld voltam orvosnál.És depressziós vagyok!az meg,hogy félek a szellemektől nem is ezzel van kapcsolatban.na de mindegy!!!
2010. ápr. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!