Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erzem valaki irant azt,...

Miert erzem valaki irant azt, hogy o az igazi, ha egyszeruen semmi nem tortenik kozottunk?

Figyelt kérdés

4 es fel eve tart a dolog. Mindig tisztan lattam a dolgokat, de most nem tudom mi van. Hiaba mondom magamnak, hogy nem lehet o az igazi, mivel, ha o lenne, tortent volna mar valami, megse tudom elfelejteni.

Hiaba ismerek meg heti szinten tobb uj ferfit, nem kell senki.

22L


2015. nov. 13. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet Ő az ikerlángod. Olvass utána az ikerlángnak. tudom, a válaszom inkább ezotéria, de attól, hogy nem bizonyított, még lehet benne valami. Annyi mindent nem tudunk még a világról.

A másik oka lehet hormonális. Lehet érzed, hogy össze passzoltok kémiailag, és magas mértékbe felkerült az a bizonyos hormonszint, ami a vágyért felelős. Lehet ez megszűnne, vagy normalizálódna, ha megkapnád.

Nem tudom pontosan most melyik, talán az Endorfin, vagy a Dopamin. De lehet mesterségesen tartod fent ezt a hormonszintet magasabban azzal, hogy folyton rá gondolsz.

2015. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!