Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok megszabadulni...

Képtelen vagyok megszabadulni a fejemben folyamatosan lejátszódó zenéktől. Nem bírok koncentrálni a tanulásra, pedig záros határidőre kéne teljesítenem valamit. Megbolondultam?

Figyelt kérdés
Állandóan zenék mennek a fejemben, és nem tudom leállítani őket. Nem bírok koncentrálni arra, amit olvasok, egyfolytában zsong a fejem.
2015. nov. 18. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igyál meg egy pohár vizet és sétálj a levegőn 10 percet, elfog múlni! Túlterhelted az agyad, lazíts egy kicsit.
2015. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdulni ilyenkor.
2015. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NE hallgass reggel zenét. Az ébredéstől számított KÉT óra hosszán belül meghallgatott zenék egész nap a fejedben lesznek. Ha mégis megtörtént hallgass olyan zenéket amiket nagyon rég hallgattál és nagyon ügyelj rá, hogy a kérdéses zenék NE kerüljenek eléd legalább egy napig.
2015. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kell törölni a fájlokat.

[link]

2015. nov. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt.

Biztos segíteni fog: https://www.youtube.com/watch?v=WVP3fUzQHcg

2015. nov. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg kottát írni, és jegyezd le. (pl.: Mozart, Beethoven, stb.)
2015. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!