Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon miért vagyok egészen...

Vajon miért vagyok egészen kis gyerek koromtól kezdve szomorú, depressziós, enervált?

Figyelt kérdés
Talán még sose voltam energikus, életvidám, jókedvű.

2015. nov. 20. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
én se!
2015. nov. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valami hasonló van velem is. de ha idegen helyre megyek, teljesen más,kiegyensúlyozott,vidám és vonzó ember leszek. ilyenkor úgy érzem, ez az igazi énem.

sokszor próbáltam elmenni, talán sikerül. ha erre gondolok,elmosolyodom. lehet ott kéne hagyd az egész szrt amiben felnőttél.

de ha még kicsi vagy (25 alatt), gondolkozz el, mielőtt lépsz. valójában mit szeretnél.

2015. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Igen én is így vagyok ahogyan leírtad. Messze más emberek között jobban érzem magam.

Mindenütt jó de a legrosszabb itthon. Amúgy jóval több vagyok 25-nél

2015. nov. 21. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint el kell menni :) jobb idegennek lenni idegenben, mint otthon.2#
2015. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon igazavan annak aki azt irta el kell menni. en is ugyan ebben a cipoben jartam. bele is bolondultam. ket honapja jarok pszichologushoz es nagyon nehezen fogadtam el amit mondott. o is azt mondta hogy el kell hagynom azt a helyet ahol felnottem.
2015. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Mindenütt jó, de a legrosszabb itthon." A szívemből szóltál, én is pontosan így érzek.
2015. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veleszületett lelki alkat (melankóliás alapszemélyiség), és/vagy neveltetés, esetleg bántalmazás, vagy egyéb családi problémák miatt.
2015. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet tudni.
2016. febr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!