Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez depresszió?

Szerintetek ez depresszió?

Figyelt kérdés
Nap közbe nem mondhatom, hogy rosszul érzem magam.. van 1-2 barátom akik felvidítanak, másokal nem is igazán foglalkozom, mert eléggé szorongos fajta vagyok.. meg labilis is. Aztán eljön az este és azt érzem tele vagyok feszültséggel, ilyenkir eszembe jut, higy milyen egy semmirekellő sz#ar ember vagyok és elkezdek sírni, elgondolkidok a múlton, hogy mennyi emberrel milyen jól kijöttem, sok barátom volt, jól éltem. Aztán egyikről a másikra megváltozott az életem és ezek az emberek elhagytak.. ami azért rossz, mert köztük tényleg volt olyan akikre az életem is rá bizhattam volna. Az új életem, mint írtam elég labilis és hát gondolom nem keltet jó benyomást, gondolom el is ment a híre, ez talán mindenre magyarázatot ad, hogy miért is hagytak el.. :(
2015. nov. 21. 00:41
 1/3 anonim válasza:
Igen ez depresszió sajnos. Próbálj meg minél többet a családoddal lenni ha erre van lehetőség!
2015. nov. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lehet. Próbáld ki ezeket: D-vitamin, orbáncfű. Ha nem használ, kérd pszichológus segítségét. Jobbulást!
2015. nov. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
B-MAX vitamint, magnéziumot szedjél. Igyál citromfű teát legalább naponta háromszor, vagy Valeriána relaxot is szedhetsz.
2015. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!