Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan stresszelek, de...

Folyamatosan stresszelek, de nincs rá semmi okom?

Figyelt kérdés

Mindig keresem az okot, de nemtalalok semmit.

Egyszeruen egy normalis beszelgetest nemtudok, folytatni, mert hol az oramat nezem, nezem kivan mogottem korulottem mitortenik, es a beszelgetesre alig tudok odafigyelni, mintha rohannek valahova egyfolytaban.

A szuleim nagyon rendes emberek sohasincs vita, rengeteg baratom van, es nagyon sokan ismernek, egy heten legalabb 2x elmegyek bulizni, mindig hivnak hazibulikba hol ide hol oda, van meno sportkocsi, haz, jolnezek ki, szeretnek a lanyok stb.

de valamiert nem erzem magam jol a boromben, zavart vagyok, mashol jar az agyam.. mindig csak rohanok, de igazabol sehova, mert az egvilagon nincs semmi dolgom.

megorulok.

21/F


2015. nov. 24. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elettempon kellene lassitani. Megtanulni relaxalni.
2015. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mit csinaljak? mikor itthon vagyok orakat eltoltok a gep elott nyugodtan. itt inkabb az van, hogy leulunk 4en egy korbe, es orakig ott tudok ulni, de a beszelgetesbe alig tudok beleszolni mert mashol van az agyam, es azon jar a fejem, hogy nah ezutan hova megyunk.
2015. nov. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!