Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió lehet, vagy mi ez?...

Depresszió lehet, vagy mi ez? Menjek orvoshoz? Vlolt már valaki igy? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már több mint két hónapja folyamatosan rosszul érzem magam.nem történt akkor semmi traumatikus bár az előtte lévő néhány évben folyamatos tarumák értek.kát hónapja nem találkoztam a barátaimmal egyel se.nem is vágyom senki társaságára.a párommál együt élünk igy ő mellettem van és szerinte nagy a baj.ahogy anyu szerint is.nem tudom mikor nevettem utoljára.nem érdekel semmi, még a hobbim se ami eddig minig átsegitetta nehéz helyzeteken.legszivesebben az ágyból se kelnék fel, nem érzem hogy élnem kellene.hányingel levertság fáradség gyötör folyamatosan.az elején napi több órát sirtam nem tudtam megmondani miért.most már azt sem tudok pedig jól esne.nem tudok aludni ha el is alszom 1óra mutvs felébredek.fiogytam is.és a legijesztőbb ami miatt irok most és elgondolkodtam hogy segitséget kérjek az az hogy valamiféle rohamaim vannak néhány napja.napi többször is.nehéz leirni az érzést.görcsberándul a gomrom, remegni kezdek, lever a viz fel alá járkálok, hánynom kell.félelmet érzek de nem tudom mitől.furcsa gondolatok járnak a fejemben ilyenkor...néha az is h kárt kéne tennem magamban.segitsetek, mi van velem?
2015. nov. 24. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem beszélj orvossal mert ez nem hangzik valami jol :(
2015. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, és mond el neki a problémádat. Hidd el, tud segíteni.
2015. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted egy normális ember, ha hónapokon át ilyen tüneteket észlel magán, az nem megy el orvoshoz, hanem itt érdeklődik?

Ez olyan, mintha azt írnád, hogy "tegnap elütött egy autó, a bal lábamból kilóg a csont, a jobb kezem pedig leszakadt. Segítsetek! mit csináljak?"

Ez egy tipikus kamu kérdés - bár tényleg orvosra lenne szükséged, mert nem normális dolog a trollkodást élvezni.

2015. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha kamunak tűnik hát köszönöm...akkor olyan nagy baj nem lehet
2015. nov. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!