Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A levertség, a rossz kedven...

A levertség, a rossz kedven kívül a depressziónak van más tünete is? Milyenek vannak?

Figyelt kérdés
Szellemi hanyatlás? Testi "jelek"? Írnátok erről többet?
2015. nov. 24. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálási nehézségek, étvágytalanság, túl sok alvás vagy éppen alvászavar, és persze az öngyilkos gondolatok.
2015. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A környezettől, ismerősöktől való elhúzódás, távolságtartás, a problémák magunkban tartása például gyakori.
2015. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:

most azt szeretnéd megtudni, hogy depressziós vagy-e ?


a szó szoros értelmében szellemi hanyatlással nem jár, és testi jelei sincsenek.


a depresszió idegrendszeri tüneteket produkál, lelki problémákkal.


xar egy kórság!!! de javitható :D :D :D persze nem bogyókkal, hanem egy jó nagy seggberugással magunknak :)

tapasztalat!!!

2015. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azért kérdem és ezek a tünetek mind meg vannak bennem.. Ráadásul még szorongásom és fóbiáim is vannak, legjellemzőbb a szociális fóbia.. Sose fogok már kitisztulni :( bárcdak újra kezdhetnék mindent, biztos nem úgy tettem volna mindent ahogy tettem, mert egyfelől én is hibás vagyok ebben.
2015. nov. 24. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

" Sose fogok már kitisztulni "

Jós képesítésed is van?

Eleve ötféle depresszió van (nagyon különböző tünetekkel), amelyből kettőnél fontos a gyógyszer, de a gyógyuláshoz terápia (mélylélektani) szükséges.

2015. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!