Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg nagyon odavagyok,...

Lelkileg nagyon odavagyok, mit tegyek? Egesz nap csak sirnek

Figyelt kérdés

1 honapja tudtam meg, hogy az a ferfi, akiert barmit megadtam volna egy masik lannyal kezdett el jarni. Facebookon minden hetvegen posztolnak, hogy ezt meg azt csinalnak. Hiaba kitoroltem oket, ha bejelolik a kozos baratokat a kepeken, a barat miatt megjelenik.

Nem tudom mit tegyek. El szeretnen felejteni, de nem tudom. Regebben tetszettem neki, allitolag.

Szinte soha nem latom, eselyem sincs semmire. Miert nem tudok belenyugodni?

Folyamatosan azon kapom magam, hogy rola abrandozok...

22L


2015. dec. 1. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezért tiltottam le magamban az érzést! :P Nincs is ezzel bajom, nyugodt életem van. Tedd ezt te is. :) Mondjuk abszolút nem könnyű feladat, de utána jobb lesz mindenképpen.
2015. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy csinaljam?
2015. dec. 1. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de mégcsak nem is jártál vele,akkor miért vagy úgy oda?

mi lesz veled később,ha esetleg több év kapcsolat után vége lesz és mással látod a volt szerelmedet?

próbálj kicsit erősebb lenni!

fogd fel úgy, hogy egy ajtó becsukódott, de egy másik kinyílt.

2015. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi bánat, ilyen, sajnos. Majd kihevered.
2015. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy becsukodott, de nem nyilt ki uj
2015. dec. 1. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember túléli valahogy. Hidd el, leszel még szárnyalóan boldog! Gondolom, az első szerelem volt..az piszok nehéz, de nem lehetetlen.
2015. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem jártál a sráccal, nem ismered a hibáit, de ha megismerted volna, elment volna tőle a kedved.
2015. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Pont ez az, hogy becsukodott, de nem nyilt ki uj" - ha ezen azt érted, hogy nem lett helyette más, akkor igazából más is jó lenne. Vagyis nem ő kell neked, hanem a szerelemből, kapcsolatból adódó boldogság iránti vágyadat vetítetted ki rá. Úgyhogy keress más vetítési alanyt, facebookot meg tiltsd le, vagy töröld magad (nem nagy veszteség).
2015. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na, mivel nem tetszett a vérfertőzés, épp most utálnak ki innen. szép világ. legyen az övék.
2015. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!