Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és meg...

Depressziós vagyok és meg akarok halni, semmi jó nincs az életembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kezdetektől már elb#sztam mindent, nem olyan voltam mint egy átlagos gyerek és ezzel szenvedek közel, majdnem felnöttkoromba. Nem tudok így élni, olyan vagyok mint egy totál idióta. Ráadásul van egy függőségem is és erről se tudok leállni, lassan olyan vagyok és nem is érek többet mint egy szoba növény..
2015. dec. 5. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért én a helyedbe körül néznék biztos van olyan ember aki szeret.Anyukád,Apukád Nagymamád stb...

Gondold végig hány embernek hiányoznál?

Milyen függőséged van? Súlyos?

2015. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy átlagos gyerek, mi a függőséged?

Fiu vagy lány vagy hányéves?

2015. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Kedves idegen...

Megtudlak erteni ,hogy ki vagy borulva.

De gondolj bele ,hogy hany ember szivet torned ossze ha barmi hulyeseget csinalnal magaddal. Nem tudod felfogni ,hogy mekkora fajdalmat okoznal a szuloknek. Isten csodalatos teremtmenye vagy. Isten nem alkot rosszat se csunyat sem haszontalant. Az Urnak terve van veled es velem is. Nyugodj meg mert Isten szeret es mindig ott van veled.. hadd h munkalkodjon az eletedben. Hidd el hogy meg sokan szeretnek. Melyik anya vagy apa nem szereti gyermeket? Mindegyik nagyon szereti. Ha neked is lesz gyermeked... gondolj bele h mennyire nagyon fogod szeretni. A Szulo szamara egy gyermek az aldas . Draga ismeretlen... kivanok minden jot szamodra es ne engedd h a depresszio vagy harag legyozzon..te ennel ertekesebb es erosebb vagy. :)

2015. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megértelek.. milyen függőséged van? Hány éves vagy?..

Ne akarj meghalni. Gondold végig kik szeretnek, kiknek okoznál fájdalmat.. Ha nem fogadnak téged el olyannak amilyen Te vagy, akkor szard le őket ^^

2015. dec. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi sorstársak vagyunk ahogy látom, nem is olyan rég írtam ki én is egy hasonló kérdést. Ha gondolod írj privátot, hátha segít ha tudunk beszélgetni
2015. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!