Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha az ember 3...

Mi történik ha az ember 3 napig folyamatosan ébren van?

Figyelt kérdés
Tudtommal leáll az agy működése egy idő után, mert nem tudja feldolgozni azt a rengeteg információt, amit általában alvás közben végez. De lehet rosszul tudom.
2015. dec. 5. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
rosszul tudod.
2015. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem elég durva alvászavarom van, és 4 nap volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttem. Hogy mások hogy viselik az ilyesmit, nem tudom, de én minél kimerültebb vagyok, annál nehezebben tudok elaludni, és ez a 4 napos ébrenlét a diplomázás, vizsgázás időszakában volt.

Rosszabbul működik az agy, az teljesen biztos, mindent több idő felfogni, de lelassul minden másra is a reakció időd. Le nem áll, mert hát...:) Az csak akkor van, ha meghalsz. Nekem fájdalmaim voltak, izületi fájdalmak, és iszonyatos fáradtságot éreztem, mégis képtelen voltam elaludni. Borzasztó rossz, az ellenségemnek sem kívánom, hogy átélje, milyen ez.

2015. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 napot csak bizonyos szerekkel tudsz fennmaradni, anélkül egyszerűen elalszol. Ha sikerül drogokkal, akkor elkezdesz hallucinálni, lassan fogsz gondolkodni, nagyon sok napig nem lehet csinálni, mert kiütöd magad teljesen és akkor úgyis bealszol. de egyébként valóban rosszul tudod :)
2015. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kettes válaszoló vagyok, én semmilyen szert nem használtam a 4 naphoz sem, egyszerűen csak a stressz. És igen a végén már hallási hallucinációk is voltak.
2015. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod. Nem áll le az agyműködés.


Ilyen tünetek lehetnek:


- szédülés, látásbeszűkülés,

- hányás, hasmenés folyamatosan, állandó vizelő inger,

- hallucináció,

- gyengeség, koncentráció-zavar,

- (igen) szapora szívverés

- reszketés.

2015. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as: Ez nem igaz. Vannak olyan pszichés állapotok, amikor egyáltalán nem tud az ember aludni, és több napot sem. Semmi nem használ, csakis az erős nyugatató, mert amikor az ember elaludna, azonnal riadóztat az agy és kivágja az ágyból az embert. Bármilyen fáradt is. Súlyos trauma miatti paranoid állapotok, gyász stb. idézhet elő ilyet.


Nekem volt ilyen, és nem kívánom élő embernek. Rettenetes érzés.

2015. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!