Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat olvastam már a halluciná...

Sokat olvastam már a hallucinációról és félek, hogy valamikor én is hallucinálni fogok. Mit tegyek, hogy ne féljek emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő dolognak tűnik, én tudtommal még nem hallucináltam soha, de nem is szeretnék. Viszont elég rossz a mentális állapotom, sokat vagyok feszült, rosszkedvű, kitudja lehet simán meg van rá az esélyem. Mennyire kell félnem ettől?
2015. dec. 5. 22:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy se nagyon van már kedvem élni, de ha még hallucinálnék is azonnal meg akarnék inkább halni
2015. dec. 5. 22:32
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Kamaszkor jele lehet, amiket felsoroltál. Én még soha sem hallucináltam, pedig Én is ingerült, feszült, rosszkedvú, stb vagyok. Nem kell félned.
2015. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*rosszkedvű
2015. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!