Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miféle pszichológiai szorongás...

Miféle pszichológiai szorongást feltételezhet az, ha napok óta, minden este olyat álmodok, amibe én magam is csak álmodok, és hiába ébresztem fel magam, végül rájövök, hogy az nem volt valódi felébredés?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az életfeladatodra figyelmeztet ez az álom, hogy tehát feladatod az, hogy végre tényleg felébredj téves képzelgéseidből, álmaidból, és valódi dolgokkal foglalkozzál, tehát tényleg felébredjél.

Foglalkozz többet Istennel, hogy van-e, és ha van hogyan van? Lehet-e valamilyen kapcsolatom vele, ki ez az Isten, milyen, hogyan néz ki, stb.


Ezek és az ehhez hasonló kérdések amelyek képesek felébreszteni, ezek a valódi kérdések, ha ezekkel foglalkozol, akkor felébredsz valóban, és nem pedig éberen is álmodsz csak.

2015. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!