Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg olyan agybajos dolog...

Tényleg olyan agybajos dolog az, ha valaki magában beszél?

Figyelt kérdés
Valaki aki magányos és alig van kivel beszélnie. Teljesen tisztában van vele hogy magához beszél olyankor, kb. mintha hangosan gondolkodna. Ez olyan beteges dolog lenne?
2015. dec. 14. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbb embernek erről valami diliházból szabadult elmebeteg jut eszébe, ha valaki magában beszél
2015. dec. 14. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát mások előtt ne csináld és akkor nem lesz belőle gond.

Én is folyamatosan gondolkodom magamban. Szerintem mindenki.

De ezt nem szokás hangosan is megtenni, főleg nem mások előtt.

2015. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez teljesen normális. Sosem fogtam fel, miért tartják egyesek dilis dolognak.

Én szeretek beszélni, úgyhogy néha egyedül is mondok ezt-azt.

A párom pedig olyan aranyos, pakolgatja egyedül a procijait vagy csinál ezt-azt a másik szobában vagy szinten, mint ahol vagyok és közben szövegel :D Pedig mi azért nem vagyunk magányosak, hisz ott vagyunk egymásnak, beszélünk is. Sőt, macskák is vannak, azokhoz is beszélünk, de még ez is alatta marad beszédigényünknek :)

2015. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dilis dolog, csak összekapcsolódott egyes, skizofréniára utaló tünetekkel (hangoknak való válaszolgatás), és sztereotípiává silányult.
2015. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyerekek is beszélnek játék közben, egyedül eljátszanak mindent.

Aztán kinevelik belőlünk, mint sok minden mást is.

2015. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, mindenki csinálja. amíg tudod, hogy magadban beszélsz,és nem hangoknak válaszolsz, addig minden oké.
2015. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!