Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 12 éves lány vagyok és már...

12 éves lány vagyok és már egy hete nem birok normálisan aludni! Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Állandóan csak a kiszemelt fiúra gondolok, vele álmodok! Pl: egyik szerda este 10-kor feküdtem le és 3-kor sikerült elaludnom! Mi történik velem, és mit csináljak, mit tehetek ez ellen?
2008. szept. 15. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz nőiesedni elkezdtek komolyabban érdekelni a fiúk..ez ellen semmit sem tudsz és nem is kell tenni!Ezt úgy hívják szerelem:) (már nem az ovis szerelem)
2008. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez már szerelem.


namost ezért lehet, hogy megköveznek, de az alvás eléggé fontos dolog...


szóval nézz utána, hogy mi is az a maszturbáció és próbáld meg csinálni miközben rá gondolsz. nagyon jókat fogsz aludni tőle.

2008. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! én 14 ves lány vagyok és nem tudok aludni rendesen, nekem is ienek vannak h lefekszek 11kor és elalszom 2-3kor

amikor volt pasim nem tudtam másra gondolni csak h mennyire szeretem, akkor azért nem aludtam de most nemtudom..

2008. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!