Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax sr csökkentése miatt van?

Kharzak kérdése:

Xanax sr csökkentése miatt van?

Figyelt kérdés
szedtem xanax sr 1 mg ot reggel este , de már csak 0,5 szedek reggel és 1 mg ot este lehetséges attól a közérzet változás? úgy értem rossz kedv , olyan dolgok beképzelése amik nem voltak, nem is halluciációk inkább fura gondolatok

2016. jan. 1. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan van neked xanaxod? Meg minek?
2016. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez aztán az igazi válasz, "kedves" előttem szóló. Nyilvàn azért kérdez valaki, hatha másnak van tapasztalata. Nem pedig azért, hogy kérdőre vonjon egy ismeretlent.


Igen kedves kérdező. Lehet a Xanax csökkentésétől. Nagyon-nagyon lassan csökkentsd, bár azóta már lehet le is tetted. Inkább farigcsáld le éles késsel. De ne hirtelen vond meg. Hetente, két hetente kb 10%-ot. Nekem így mondta az orvosom. Ahogy a te szervezetednek jó. Mindenki másképp reagál rá.

2018. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!