Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha egyszeruen nem...

Mit tegyek, ha egyszeruen nem talalom a helyem, nem erzem magam soha boldognak?

Figyelt kérdés
Lassan 5 eve szerelmes vagyok valakibe, aki osszejott 3 honapja egy lannyal. Ezt pedig en nem tudom feldolgozni, azota naponta sirok, ki vagyok bukva, hiaba mondjak azt masok, hogy szep vagyok, 0 az onbizalmam. Minden ruhaban rondanak erzem magam. Egyik percben valami szexi ruhat keresek magamnak(ami tetszene neki, mivel a mostani baratnoje is olyan ruhakban jar, hogy melle, labai kinn), majd veletlenul kilok valakit facebookon, akinek a kepen meglatom oket, es elfog a siras, a remenytelenseg... Mast nem talalok, evek ota keresek, egyszeruen nem tudok tole elszakadni. Hogyan tudjak vegre tullepni rajta... 23L
2016. jan. 2. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is kb pont így vagyok.Csak én fiu vagyok,de nagyon nem érzem magam okénak. A főcímed viszont illik rám. 31 év után is :(
2016. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy sráccal anno, 16 és 20 éves korom között elég durva mélyrepüléseim voltak miatta.. Nem tudtam elfelejteni egyszerűen és há igen, én is rosszul éreztem magam mikor láttam, hogy barátnője van, mással boldog..

Hiába is akarod túltenni magad rajta erőszakkal ne fog menni. És közhely, de igaz, hogy majd ha jön valaki aki ugyanolyan érzédeket fog kibáltani belőled, mint ő, akkor túl fogsz tudnk lépni rajta.

Addig is ismerkedj, szórakozz, kapcsolódj ki, mert mást úgysem tehetsz..

2016. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!