Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénia? Az utóbbi időben...

Skizofrénia? Az utóbbi időben nagyon terhelt voltam agyilag, munka, stressz, magánéleti gondok. Állandóan fáradt vagyok és negatív gondolataim vannak, nem tudom róluk elterelni a figyelmem, csak ha max társaságban vagyok.

Figyelt kérdés
Az jár a fejemben: mi van, ha egyszer "Bedilizek"? folyton ezen agyalok, illetve azon, hogy az eddigi feladataim elvégzésére hogy voltam képes? ... Egyik ismerősöm, aki egy életvidám ember volt, egyik percről a másikra bekattant, és pszichiátriára került... Én is lelkizős vagyok és félek, mi van, ha ez történik? Mindemellett gyakran aluszékony vagyok, és néha feszült vagyok a semmitől. Úgy érzem, mintha be lennék zárva a fejembe és a gondolataimba, És azon agyalok, mi van, ha elvesztettem önmagam? Időnként dekoncentrált vagyok. Hallucinációk, téveszmék, ilyesmik nem gyötörnek, képzeletbeli barátaim nincsenek, és üldözési mániám sincs. Ez mi, ami velem történik, soha nem volt még ilyen velem? :S

2016. jan. 6. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. De van mêg rengeteg más pszichiàtria betegség, menj orvoshoz.
2016. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A szervezeted egyre oxigénhiányosabbá válik. Csak nálad az agyat érinti, de lehetnek már szervi elváltozásaid is, annak ellenére, hogy még nem figyeltél fel rájuk.
2016. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem skizofrénia.

Nézesd meg a szíved,teljes vérképet.Ha minden jól megy lehet csak valamilyen vitamin vagy vashiányod lesz,de szívbetegség is okozhat ilyen tüneteket.

Szóval minél előbb kérj kivizsgálást.

2016. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormon sort is nézetnék+pajzsmirigy ultrahangot is kérnék.
2016. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgalaton voltam mar.A hormonokkal van egy kis gond. De a sziv es minden mas eredmeny jo.
2016. jan. 7. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rendbe kell tenni a hormonokat.

Csak azt képzeld el amikor a nők gyereket várnak, teljes káosz lesz minden ,mert a hormonok megborulnak. :)

Addig is kitartást!Jobbulást!

2016. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Úgy érzem, mintha be lennék zárva a fejembe és a gondolataimba..."

-Ezt fejtsd már ki egy kicsit, mert nagyon ijesztően hangzik.

Szerintem depis vagy.

Gyűjts maad köré annyi vicces dolgot amennyit csak bírsz: sorozatokat, filmeket , a sorozatbarat oldalon pl. Meg happy zenéket és pumpáld magad tele velük.

Plusz ajánlanám: sport , macska, kutya, nevető jóga!!!

2016. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!