Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhet olyan, hogy orvos...

Létezhet olyan, hogy orvos kell mert valakit nem tudok elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nap mint nap az együtt töltött idők jutnak az eszembe a szép emlékek az,hogy szerettük egymást és a többi,de az egésznek már 3 éve és úgy érzem kezdek belezakkanni ebbe az egészbe,neki már nem kellek :( nekem még kellene ő úgy érzem ő volt az igazim,de nagyon.. Nagyon fáj több minden vele kapcsolatban

Ugye minden egy szint után lehet beteges szintű az ilyesmi is lehet olyan.

Úgy érzem nélküle nem akarok már élni és minden lányban őt keresem aki csak lehetne. Olyanok legyenek mint ő volt úgy nézzenek ki mint ő volt kb. (és láttam már olyan lányt aki a mexólalásig hasonlított rá)

Van a szerelmi bánat,de ez nem az ez durvább annál,nem bírom ki,hogy ne írjak neki valamit úgy érzem megőrülök nélküle. :( és ezt szó szerint kell érteni


2016. jan. 6. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy nem tudod elfelejteni. Nem akarod elfelejteni. Az orvos sem tud felejteni helyetted, nincs olyan gyógyszer sem, ami kitöröl dolgokat az ember emlékezetéből. Erre egyedül te vagy képes.
2016. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
El akarnám felejteni,de nem tudom mert ő volt az igazim :(
2016. jan. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!