Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan uzzem el ezeket a...

Hogyan uzzem el ezeket a gondolatokat, honapok ota azt erzem, hogy nincs ertelme az eletemnek, mit csinaljak? 23L

Figyelt kérdés
Tudom, fiatal vagyok meg. De mostanaban semmi nem jon ossze, eloszor is a ferfi, akiert barmit megadtam volna osszejott egy mas lannyal, es gyanitom, hogy komolyabb. Baratom keves van, akik vannak, azok tavol elnek, nem latom oket, nincs kivel kimozduljak... Azonkivul itt van meg az egyetem, a szesszio... A csaladban is felutotte a fejet a betegseg, se mama, se apu nincs jol... Ujabban csunyanak is erzem magam, ez a rossz ido is, komolyan honapok ota azon jar az egyam, hogy nem akarok elni, nincs egyszeruen miert, ami fontos szamomra, ott baj van...
2016. jan. 7. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet! Kellene valaki akivel elmászkálsz a betegségek meg nem nagy dolgok amíg gyógyíthatóak! Szal mindennél van rosszabb.

Összejöhetsz még mással is pl velem :D

Mindig lesz valami baj ne is várd,hogy ne így legyen ilyen az élet. Nincs valami jó hobbid? Akár azt is csinálhatnád.

2016. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Goygyithato, ha tudjak, mi a baj. Tudom,hogy ilyen az elet, de szamomra ez nem elet. Semmi jo nem tortenik velem. Egyetlen jo dolog volt az eletemben az, hogy tudtam, hogy erez valamit irantam ez a ferfi, de miota nem latjuk egymast, o massal van ki vagyok.
2016. jan. 7. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2016. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy én is ilyen vagyok,hogy egy szerelem számomra a minden. Szal meg tudlak érteni nálam is volt egy nem összejött kapcsolat nem is olyan régen és nekem is fáj még :(

Nincs sok örömöm másból csak ilyesmikből meg a zenéből ha hallgatok azt szeretem.A szerelem nagyon tud fájni.

2016. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bennem is feltörnek hasonló állapotok, de szerintem érthető, hogyha valakinek kevés öröme van az életben, akkor az sokkal könnyebben kiborul, és sokkal könnyebben "kicsúszhat a lába alól a talaj.

Ne várd, hogy a nagy örömök csak úgy az öledbe hulljanak, hanem fedezz fel minél többet, és minél igazibbat, amiben nem csalódsz majd. Lehet, hogy mások életének az értelme sem az, hogy téged boldoggá tegyenek, neked is megkell találnod a módját valamiképpen.

Én fontosnak tartom, hogy amennyire tudok, odafigyeljek az életemre, ha pl. a szerelmi csalódásokra gondolok, akkor nem zuhanok teljesen magam alá, biztos nem elképzelésem arról, hogy miért lett vége, mi történt, mi volt abban a kapcsolatban a defekt, amitől érthető, hogy vége lett.

Azt kell belátni, hogy nem sikerülhet minden elsőre, fontos a kitartás, a türelem, tapasztalatszerzések.

2016. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 5 javítva: biztos van elképzelésem*
2016. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!