Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek 5 eve tarto szerelm...

Mit tegyek 5 eve tarto szerelmi banat ellen?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni ot, hiaba akarom. Most 3 honapja baratnoje van. Nem tudom mit csinaljak mar, nem talalok magamnak senkit...
2016. jan. 9. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Mar ocsmanynak erzem magam, nem erzem, hogy barmi szepseg lenne bennem.
2016. jan. 9. 10:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy ennyi ideig tartó viszonzatlan szerelmem. Csakis azután voltam képes elfelejteni, hogy másik suliba mentem és nem láttam soha többé. Utána kellett még 1 év hogy ne jusson eszembe minden nap, de mostmár túl vagyok rajta. Így volt 5 év összesen. Azóta párkapcsolatom van.
2016. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem vagyok benne biztos, hogy viszonzatlan lett volna, mivel evekkel ezelott jelezgetett felem, de semmi nem lett soha.
2016. jan. 9. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt és 3 hónapja barátnője van. Erre már nem látok sok esélyt, az élet pedig tényleg túl rövid, hogy egyetlen ember miatt bánkódd végig a legszebb éveid.
2016. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem tudom, hogy felejtsem el... MMindig is ugy viselkedtem, mint akit nem erdekel, de csak azert, mert feltem, hogy velem is jatszani fog, mint a tobbi lannyal...
2016. jan. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!