Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden este és reggel szomorú...

Minden este és reggel szomorú vagyok, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Ez napról napra visszajön, és minden reggel iskola előtt és este lefekvés előtt jön. Amikor arra gondolok hogy iskolába kell menni, akkor felerősödik és sírni tudnék, de ha arra gondolok hogy otthon maradok a szüleimmel, akkor még mindig szomorú leszek, de izgatott is. Ez mi lehet?

2016. jan. 12. 22:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ma este elolvastam ezt a cikket: [link] és konkrétan végigsírtam azt a részt amikor a tüneteket okvastam. Már attól is szomorú vagyok, ha azokkal akiket szeretek kicsit magasabb hangon beszélek, akkor viszont bűntudatom is van. És ez az egész meglátszik a teljesítményemen is
2016. jan. 12. 22:26
 2/2 anonim ***** válasza:

legyél sokat a barátaid társaságában, foglald el magad valami új hobbival, amibe belemélyedhetsz! :)

én akkor voltam egész nap szomorú amikor nyáron nem volt semmi dolgom és kb egész nap tudtam azon gondolkozni hogy nincs barátom, aztán amikor elkezdődött az egyetem elfoglaltam magam meg nem agyaltam annyit és lett barátom is :)


ne hagyd agyalni magad!!

2016. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!