Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzelmi idegroncs vagyok?

Érzelmi idegroncs vagyok?

Figyelt kérdés
4 éve kezdődött, amikor túljutottam egy magányos, depressziós időszakon. Azóta minden rendben van látszólag. Mindíg vidám vagyok, optimista, barátkozok. Ezek mellett viszont elő jöttek a furcsa dolgok is. Eleinte pánikrohamjaik voltak, megmagyarázhatatlan helyeken, pl amikor buszoztam és nem volt rajtam kívül már más (nappal volt). Ezek után jött a durvább, idegrohamok jöttek, amikret képtelen vagyok irányítani és olyankor még magamtól is félek. Újabban elő jött a sírás, ami teljesen random helyeken, jön rám pl edzésen, rajz közben.... valamiért nem tudom irányítani az érzéseim, de ha valaki tudja, hogy mi lehet ez, vagy hogy mit tehetnék ellene, kérlek segítsetek.

2016. jan. 13. 22:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem vagyok sem pszichológus, sem pszichiáter, de szerintem mindenképpen keress fel egyet! Nem bántásképp, de szerintem erre a kérdésre normális ember csak ezt tudja felelni! Mihamarabbi gyógyulást!
2016. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy az az "időszak" nem múlt el, a feszültséget elnyomod magadban, és időnként előtör. Nem tudom az elő életét ennek az időszaknak. Így értelmes választ sem tudok adni.
2016. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!