Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalhat, hogy gyerekként...

Mire utalhat, hogy gyerekként ilyeneket álmodtam?

Figyelt kérdés

Gyakran álmodtam tűzről, pl hogy futok a házunk előtti járdán és egy tűzvonal elől futok ami felém tart nagyon gyorsan végül utolér amire felébredek.

Álmodtam már, hogy a húgomat széttépik a kutyák én próbálnék kiabálni futni felé, de nem haladtam, és nem jött ki egy hang se.

Egy másik szörnyű, amikor éjszaka tartottam haza az iskolából de nagyon lassan haladtam, féltem, mire eljutottam az utcánkig, egy kocsi haladt el mellettem, amiben valami gonosz furcsa lények ültek, engem néztek és gonoszan nevettek, hazaértem a családból mindenki összegyűlve várt, leültem közéjük de olyan furcsák és idegenek voltak. Nevettek rajtam, mintha azok a lények megszállták volna őket. Végül bántani akartak, de szerencsére felébredtem.

A leggyakoribb az volt, hogy egy épület tetejéről lezuhanok és becsapódáskor felébredek.


Ezeket óvodás kisiskolás koromban álmodtam, normális ez?

19L



2016. jan. 14. 15:27
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt a becsapódásos sokszor,de ez nekem akkor történt amikor valakivel összevesztem.Nemtudom hogy normális,de megvan az oka hogy miért álmodtad.
2016. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy néztek ki azok a"gonosz lények" ?
2016. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Manó kinézetük volt. Nagy kampós orr, hegyes fül, bohócsapka, mint a krampuszok kb. És nagyon ráncosak voltak, hosszú csontos ujjak, körmök.
2016. febr. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!